Nr 67
Unity Line
W listopadzie minęła pierwsza rocznica założenia strony internetowej www.balticpanorama.pl. Zapraszamy na nią wszystkich miłośników naszego magazynu :)
Unity Line
Skandynawia od lat wywiera wielki wpływ na współczesny świat – na popkulturę, design użytkowy i nasz tryb życia. Festiwal Northern Living przybliży Polakom największe osiągnięcia krajów Północy.
Unity Line
Styczeń i luty to okres Karnawału, który jest doskonałą okazją do wielkiej zabawy. Nie macie jeszcze planów? Zbierzcie przyjaciół lub współpracowników i ruszajcie na otwarte morze!
Katarzyna Henschke
Herbata do Europy dotarła z Chin. I została tu na dobre. Irlandczycy, Polacy, Rosjanie i Anglicy od lat przodują w jej spożyciu. Do dziś pochodzenie napoju nie jest do końca zbadane, a tworzone teorie opierają się głównie na legendach. Wg...
Unity Line
Czasami nie jest ważne dokąd płyniesz – liczy się sama podróż! Takie motto przyświeca rejsom weekendowym, podczas których promy Unity Line zmieniają się w pływające centrum fantastycznej zabawy. Dyskoteki, pokazy taneczne, konkursy,...
Unity Line
Finezyjne maski, niesamowity klimat i radosna zabawa do białego rana – to kwintesencja karnawału w Wenecji. Tak też będzie w tym roku wyglądać Bal Karnawałowy na promie Polonia!
Unity Line
I love you, Je t’aime, Ti amo... Słowa „kocham cię” wypowiadane są codziennie w różnych zakątkach świata. Jednak w blasku zachodzącego słońca i w otoczeniu szumiącego morza nabierają zupełnie nowego, poetyckiego znaczenia.
Kamila Paradowska
Pół wieku temu był marzeniem niejednego fana motoryzacji. Jego charakterystyczne, niskie brzmienie po dziś dzień jest przedmiotem pożądania kolekcjonerów. W latach 60. opuszczał szczecińską fabrykę po to, aby przemierzać kraje...
Joanna Lewicka
Zadaniem zakupów jest zaspokajanie potrzeb, czasem realizacja marzeń. Coraz częściej jednak stają się rytuałem poprawiającym nastrój. Modne „fashion tours” święcą triumfy, zastępując tradycyjne sposoby zwiedzania wielkich miast.
Paweł Nowak
Każdy kibic pamięta ostatnie sekundy meczu Polska – Norwegia i niebywałego gola Artura Siódmiaka, który dał Polakom miejsce w półfinale Mistrzostw Świata 2009. Czy w tym roku w Szwecji Reprezentacja dostarczy nam podobnych emocji?

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2wycieczki